השירותים שלנו


תכנון והקמה של בריכות נוי אקולוגיות

אלמנט מים התורם ליצירת הרמוניה, שלווה ותחושת רוגע, ממש כמו שילובה כמרכיב עיצובי היא דרך מיוחדת להעשיר את המרחב הסביבתי הסמוך וליצור בית גידול לדגים, צמחים ובעלי חיים מגוונים.
הדגים ניזונים מחרקים ועלים ומדשנים את הצמחייה, הצמחייה מעשירה את המים בחמצן ומווסתת את חומציות המים כך שהדגים והצמחים חיים בסימביוזה מושלמת שהולכת ומשתבחת עם הזמן.
אנו בעלי ניסיון רב בתכנון והקמה של בריכות אקולוגיות ברמה הגבוהה ביותר ומזמינים אתכם להתרשם וליצור עמנו קשר.

תחזוקה שוטפת של בריכות אקולוגיות

לאחר שלב התכנון וההקמה, תחזוקה הולמת של הבריכה היא הכרחית ואין להקל בה ראש.
אנו בעלי מומחיות ייחודית בתחום ומציעים ללקוחותינו את כלל השירותים הנדרשים לתחזוקה השוטפת הכוללת בדיקות ערכי המים, ניקיון מסננים, התאמת הדגים וצמחי המים ואספקתם. 
לצערינו, ישנם גורמים רבים בשוק הישראלי המתיימרים לספק שירותי תחזוקה לבריכות אקולוגיות אף על פי שאין בידם המומחיות הספציפית הנדרשת לתחום. 
אנו מעודדים את קהל הלקוחות לבדוק היטב את טיבם וניסיונם של בעלי המקצוע על מנת למנוע נזקים אשר עלולים להיות בלתי הפיכים.

צמחי מים ודגים

מרכיב ייחודי נוסף של חברת אקווה פרוג׳קט הוא בבחירת האורגניזמים, צמחי המים והדגים בהם אנו בוחרים להשתמש. לכל אלמנט מים יש אופי וצרכים משלו.
אנו מגדלים צמחי מים בעצמנו, ללא שימוש בחומרי הדברה ובשיטות אורגניות וידידותיות לסביבה בלבד.
אנו עובדים עם מיטב ספקי הדגים בישראל ובוחרים רק את הדגים הבריאים והמתאימים ביותר תוך שיתוף פעולה מלא עם צרכיו ורצונותיו האישיים של הלקוח.

שיקום בריכות אקולוגיות

במידה והלקוח חש חוסר שביעות רצון מהתחזוקה או ממראהו של אלמנט המים, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר וביחד נבנה תכנית מסודרת מקיפה בה רצונותיו של הלקוח נמצאים בראש סדר העדיפויות.
יש בידינו היכולת להתערב בכל מרכיב בתהליך השיקום באם מדובר בצורך מורכב יותר כמו הרחבת הבריכה ותכנון צנרת ועד לפיתרונות הנוגעים לאחזקה קודמת לקויה (כמו מים עכורים, פרוליפרציה של אצות, ריח רע ואי הישרדות של דגים וצמחי מים).
לאחר תיאום ציפיות מעמיק עם הלקוח, נצא לדרך חדשה ואנו מבטיחים כי התוצאות יהיו ברמה הגבוהה ביותר. באחריות.

מערכות תמיכה ביולוגיות

בבריכות אקולוגיות גדולות וקטנות כאחד, יש צורך במערכות תמיכה ביולוגיות מיוחדות ומערכות סינון אשר שומרות על איכות המים, שגשוג של הצמחייה ובריאותם של הדגים ובעלי החיים.
אנו בונים ומתאמים מערכות אישיות לכל פרוייקט על פי תכנון מוקדם וחישובים הנדסיים על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות.
הציוד והחומרים בהם אנו משתמשים הם מהטובים בעולם וכולם ידידותיים לסביבה ולאדם.